GİRİŞİMCİ VE GİRİŞİMCİ ADAYLARINA BİREBİR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLDİ

Ön kuluçka ve kuluçka merkezinde yer alan girişimci/girişimci adaylarına hukuki süreçler, mali yönetim, muhasebe ve finansman, iş geliştirme ve trend analizi, pazarlama ve markalaşma, girişimci koçluğu olmak üzere 5 temel konuda danışmanlık hizmetleri sunuldu.

Hukuki süreçler kapsamında iş hukuku ,sözleşme hukuku, fikri mülkiyet hukuku  konuları anlatıldı.

 

Pazarlama ve markalaşmada alanında girişimcilere pazarlama planlama, pazarlama uygulaması, dijital pazarlama, satış yönetimi, kurumsal kimlik ve tasarım  konularına dair bilgiler verildi.

Mali yönetim, muhasebe ve finansman başlığı altında danışmanlık hizmeti alan girişimciler  mali yönetim, finansal akış, banka ve yatırımcı görüşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlara dair tavsiyeler aldılar.

İş geliştirme ve trend analizi konusunda danışanlara iş planlama, strateji geliştirme, bu süreçlerde trendleri etkili bir biçimde analiz etme konularında bilgiler verildi.

Girişimci koçluğunda girişimcilere iş fikirlerine veya projelerine  yönelik iş planı hazırlama, sektör analizi, rakip firmaları analiz etme,  kurumsal iletişim, ağ  kurma ve şirket yönetimine ilişkin modeller üzerine önemli bilgiler ile girişimlerini sürdürülebilir kılma adına mentorluk desteği sunuldu.

2018-12-21T15:16:45+00:00 30 Ocak 2018|Haberler|