TİCARET KULUÇKA’DA GİRİŞİMCİ-MENTOR BULUŞMASI

TİCARET KULUÇKA’DA GİRİŞİMCİ-MENTOR BULUŞMASI

Ticaret Kuluçka’da girişimcilerimizin mentorlerimizle bir araya geldiği bir etkinlik düzenlendi. Ticaret Kuluçka merkezindeki girişimci/girişimci adayları,tüm mentorlerin bir arada olduğu bu etkinlikte iş fikirlerini anlatma fırsatı yakaladılar. Etkinlikte mentorler, girişimcilerin yatırımcı karşısına çıkacağı Ticaret Kuluçka The Big Day öncesi girişimlerin ilerlemelerini değerlendirdiler.

Ticaret Kuluçka bünyesinde yürüttüğü danışmanlık ve mentorluk faaliyetleri, proje desteği, tasarım alanında verdiği eğitimler ile girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak amacıyla girişimcileri Kuluçka Merkezine kabul etmeye ve onları yetiştirmeye devam etmektedir. Ücretsiz bir program sunan Ticaret Kuluçka; İTO, Teknopark İstanbul, Tugim, Buba Ventures ve New York’ta kurulmuş olan İnovasyon ve girişimcilik Vakfı gibi çözüm ortakları ve iş dünyası ile yakın ilişkileri sayesinde girişimlerin büyümelerini desteklemektedir.

TR10/18/GMP/0023 Kodlu ‘TİCARET KULUÇKA’DA TEKNOLOJİK GİRİŞİMCİLİĞİN GELİŞTİRİLMESİ’’ Projesi İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2018 Yılı Girişimcilik Mali Destek Programı Kapsamında Desteklenmektedir. Bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Ticaret Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’ne aittir.

2019-11-23T12:26:46+00:00 23 Kasım 2019|Haberler|